Księgowość online

Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją zintegrowanej księgowości online.

Udostępniamy online konto na serwerze z oprogramowaniem księgowym  przez bezpieczne połączenie internetowe. Klienci mogą tworzyć faktury sprzedaży,  umowy o pracę, sprawdzać rozrachunki z każdego miejsca gdzie jest dostęp do sieci Internet. Dane wprowadzone przez użytkowników są weryfikowane i księgowane.  
 
Księgujemy online bezpośrednio na udostępnionych przez klientów serwerach. Rozwiązanie to jest kierowane dla klientów, który posiada rozbudowaną sieć z serwerem danych i korzystają z programu CDN Optima. Biuro Rachunkowe korzysta z danych wprowadzonych do systemu, dzięki temu szybciej ewidencjonujemy operacje gospodarcze. Dane są przechowywane w systemie klienta co skraca czas przepływu informacji potrzebnych do zarządzania firmą.

Pobieramy elektronicznie zapisane wyciągi bankowe i wczytujemy do programu księgowego w różnych standardach wymiany danych. Tego typu rozwiązanie przyspiesza znacznie proces księgowania wyciągów bankowych.

Dla klientów posiadających program  CDN Optima Możemy przeprowadzać regularne wymiany danych (w obu kierunkach), takich jak rozrachunki, kwity kasowe, operacje na rachunkach bankowych, faktury sprzedaży, faktury zakupu, dokumenty magazynowe, umowy z pracownikami, listy płac.

Copyrights © 2023
Projektowanie stron www